Zaloguj

 

 

 

Rekrutacja Jesienna na rok 2020/2021

POLICEALNE STUDIUM

PSYCHOLOGIA KRYMINALNA

Psychologia Rozwoju osobistego

Wszelkie informacje o rekrutacji i cenie tutaj
 
 
 
 
 

Rekrutacja Jesienna na rok 2020/2021

POLICEALNE STUDIUM

PSYCHOLOGIA ROZWOJU OSOBISTEGO II STOPIEŃ

 

Pomorska Szkoła Psychologii jest Szkołą innowacyjną, swego rodzaju trendsetterem na polskim rynku edukacyjnym. Jesteśmy liderami w Szczecinie, pionierami w nauczaniu szeroko pojętej psychologii, uczymy od 2007 roku a nasze pomysły, sposób prowadzenia zajęć są innowacyjne i nowoczesne.

W naszej Szkole uczysz się WARSZTATOWO, nie znajdziesz tu nudnych wykładów i wkuwania, aby później zapomnieć.

Zajęcia u nas są nie tylko ciekawe i profesjonalne, rozwijamy Cię angażując do działania, zapraszając gości, organizując wyjścia poza Szkołę i zajęcia poprzez doświadczenia.

Jesteśmy najlepsi. Zaufaj nam. Dowiedz się więcej. Zadzwoń.

 
 
 
Psychologia jest jedną z tych gałęzi nauk, które są dziś najczęściej stosowane i to praktycznie w każdej dziedzinie życia. Umiejętność jej wykorzystania, a więc również poznania własnej budowy mentalnej, rozszyfrowania postaw innych ludzi, jest przydatna każdemu i każdego dnia. Ostatecznie jednak nie każdy ma ochotę studiować psychologię, a to był jedyny do tej pory sposób na dotarcie do wiedzy, która wcale nie jest łatwo osiągalna.
 
Teraz otwierają się nowe możliwości, a to za sprawą Pomorskiej Szkoły Psychologii.
 
Wykładowcami są policjanci wydziału kryminalnego, psychologowie i terapeuci, czyli ludzie, którzy ludzką psychikę poznali
z różnych stron i wiedzą o niej dużo więcej, niż można przeczytać w podręcznikach akademickich.
Zajęcia warsztatowe, bez nudnych wykładów - wizyty gości, wyjścia na zewnątrz.
Psychologia, dotąd często bagatelizowana lub sprowadzana do roli dyscypliny klinicznej, jest narzędziem, z którego – chcąc lub nie – każdy korzysta codziennie. Od teraz można robić to świadomie, a o tym, jak zacząć, przekonać można się na tej stronie.